galimsky (galimsky) wrote,
galimsky
galimsky

Гаварит штаб эпидемии

ТИМОШЕНКО ЗРОБИЛА ЮЩЕНКА ВИННИМ У СМЕРТІ ЛЮДЕЙ
11.11.2009 10:49___ www.ПРАВДА.com.uaПрем’єр Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Ющенка негайно підписати закон про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією грипу.


Про це вона заявила, відкриваючи засідання Кабміну у середу.

"Домовлено про закупівлю реанімаційного медичного обладнання, протипандимічної сезонної вакцини від грипу. Домовлено про закупівлю антибіотиків. Робота зупинилася за однієї банальної причини: майже 8 днів президент не підписує закон про виділення мільярда гривень на боротьбу з епідемією", - сказала Тимошенко.

"Поки цей закон не буде підписано і поки уряд не отримає необхідні фінансові ресурси, ми не можемо укласти жодного контракту. Ми не можемо боротися з епідемією", - додала вона.

"Ми вважаємо, що діяльність президента, коли він свідомо не підписує закон про виділення грошей на боротьбу з епідемією, при чому закон, який проголосовано майже всіма депутатами, це пряма діяльність проти України", - заявила прем’єр.

Тимошенко також наголосила, що "за кожну людину, яка хворіє або гине, персональну відповідальність несе президент".

Вона висловила сподівання, що Ющенко до кінця середи підпише цей закон.

"Якщо він не підпише, це буде означати, що він хоче повернення до надзвичайного стану, до часів, коли епідемія розповсюджувалася. І на фоні цього зупинити президентські вибори. Я вважаю, що для президента ця діяльність є несумісною з перебуванням на посаді", - сказала Тимошенко.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments