galimsky (galimsky) wrote,
galimsky
galimsky

Князевич складе компанію Проданчуку?

Скоро Рада звільнить ще з десяток міністрів Тимошенко? 23.06.2009 13:42___ www.ПРАВДА.com.ua

На погоджувальній раді у вівторок лідери фракцій парламенту обговорюватимуть питання щодо звільнення ще низки міністрів уряду Юлії Тимошенко.


Про це сказав спікер Володимир Литвин під час розгляду питання відставки Йосипа Вінського з посади міністра транспорту і зв’язку.

На пропозицію лідера Компартії Петра Симоненка після відставки Вінського розглянути й "відповідальність інших міністрів", Литвин сказав:

"Сьогодні у Верховній Раді зареєстровано 7 проектів постанов про звільнення відповідних міністрів. Я ознайомлю сьогодні керівників фракцій з відповідними документами. Я думаю, пропозицію Симоненка буде можливість обговорити на засіданні погоджувальної ради о 15:30".

Як відомо, у Верховній Раді зареєстровано постанови про звільнення міністра освіти і науки Івана Вакарчука, міністра юстиції Миколи Оніщука, міністра культури Василя Вовкуна, міністра промпромисловості Володимира Новицького, міністра агрополітики Юрія Мельника, віце-прем’єра Івана Васюника.

Українська правда

Коментар: крім зазначених народним депутатом Віктором Коржом винесено проект постанови про відствку міністра охорони здоров'я Василя Князевича.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments