galimsky (galimsky) wrote,
galimsky
galimsky

ЧТО ОНИ УПОТРЕБЛЯЮТ???

Глава держави наголосив: в умовах оголошеної в світі пандемії грипу надзвичайно актуальною є ефективна реалізація протиепідемічних заходів та забезпечення підвищеної готовності для подолання епідзагрози.

Президент окремо відзначив важливість модернізації відповідної інфраструктури, матеріального-технічного забезпечення медиків та мобілізації ресурсів галузі на випадок можливих ускладнень епідситуації в Україні. На переконання Глави держави, має бути забезпечена системна робота Державної надзвичайної протиепідемічної комісії і, безумовно, - скоординована діяльність усіх рівнів влади та медиків.

Зі свого боку, Міністр охорони здоров'я доповів Президентові, що на сьогодні у нас вже розроблено низку протиепідемічних заходів, адже, за прогнозами експертів, спалах захворюваності на грип А(H1N1) можна очікувати в Україні восени. Він окремо звернув увагу Президента на кроки, вжиті з метою недопущення ввозу хвороби на територію нашої держави - жорсткий контроль в аеропортах та на пунктах перетину кордону тощо. За словами В.Князевича, на сьогодні юнака, у якого виявлено наразі єдиний в Україні випадок захворювання, вже повністю вилікували. Міністр також поінформував Президента про те, що ВООЗ вже надіслала як гуманітарну допомогу Україні препарат, що наразі вважається у світі єдиним ефективним у боротьбі з грипом A(H1N1). В.Князевич запевнив В.Ющенка, що порядок використання препарату, який буде розподілятися по регіонах, розроблений та доведений до медиків.Прес-служба МОЗ України за матеріалами офіційного сайту Президента України Віктора Ющенка http://moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=12956
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments