galimsky (galimsky) wrote,
galimsky
galimsky

Ющенко сподівається на реформу медицини

16.06.2009 15:21___ www.ПРАВДА.com.ua
Президент Віктор Ющенко сподівається, що комплексна реформа охорони здоров'я в Україні буде розпочата з вересня цього року.
Про це він сказав під час прес-конференції у Черкасах, повідомляє прес-служба глави держави.
Також Ющенко зазначив, що днями має намір провести нараду щодо реформи медицини.
"Я хотів би через декілька днів провести відповідну нараду за участі представників місцевої і центральної влади, під час якої ми б сформували логіку проведення медичної реформи в Україні", - сказав президент.
Ющенко підкреслив, що розраховує на участь у медичній реформі всіх гілок влади, зважаючи на те, що здоров'я людини повинно бути безумовним Пріоритетом для будь-якої держави, у тому числі й України.
"Нам потрібно багато партнерів в уряді, серед міністрів, медиків", - зазначив глава держави.
Під час робочої поїздки до Черкаської області президент оглянув будівництво обласної дитячої лікарні та обласний кардіологічний центр, реконструйований обласний нейросудинний центр та взяв участь у церемонії відкриття Центру підвищення кваліфікації лікарів.
Метою поїздки було привернути суспільну увагу до проблем у сфері охорони здоров'я та ініціювати спільні зусилля державних органів до проведення комплексної медичної реформи.
Комментарий: тема важная и актуальная. При освещении темы следует обратить внимание на качество звукового синхрона. Желательно сюжет давать без звука и с субтитрами, чтобы в эфир случайно не попало: "он что дебил?"
Subscribe

 • Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments