galimsky (galimsky) wrote,
galimsky
galimsky

Posted using LJ Talk...

Щеплення не було причиною смерті дитини в с. Нагірне
Причиною смерті 5-тимісячної дитини на Львівщині було не щеплення - такий попередній висновок комісії. Дівчинка у селі Нагірному Самбірського району померла минулого тижня - через добу після вакцинації.
Комісія, створена за дорученням прем'єра, не виявила жодного порушення у транспортуванні та зберіганні препарату, яким робили щеплення. Вакцина французького виробництва має усі належні сертифікати. Нею зробили щеплення ще чотирнадцятьом немовлятам, зокрема і з інших населених пунтків. Окрім того, у дівчинки, яка померла, вакцинація була не першою. Дитині вже робили щеплення проти кашлюку, дифтерії, правця, гемофільної інфекції та поліомієліту. Попередньо комісія називає інші причини смерті немовляти.

Ірина Микичак, заступник начальник ГУ охорони здоров'я: "Вакцинація дитини, що була проведена напередодні смерті, причинно не пов'язана зі смертю дитини, а має лише хронологічний зв'язок. Так виглядає, що дівчинка на момент щеплення знаходилася в інкубаційному періоді распіраторному вірусного захворювання. Визначається, яке це було вірусне захворювання. Встановлено, що є аномалія конституції і це могло спричинити власне такий достатньо блискавичний перебіг захворювання".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment